МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2011 року N 561

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.12.2010 N 1559, зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Шевченка Ю. І.

 

Перший заступник Міністра

А. Мярковський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
27.04.2011 N 561

Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік пунктом 23 такого змісту:

N
з/п

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

23

Виконання вимог пункту 13 частини третьої статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку бланків цінних паперів, документів суворої звітності та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 283"

III квартал

Департамент державної політики у сфері пробірного нагляду, документів суворої звітності та лотерейної діяльності

Затвердити Перелік бланків цінних паперів, документів суворої звітності та приведення у відповідність до законодавства постанову Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку"

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали