МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2011 року N 1104

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.12.2010 N 1559 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік", зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) у десятиденний строк з дня видання цього наказу забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Шевченка Ю. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
05.09.2011 N 1104

Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

1. Пункт Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік викласти в такій редакції:

N з/п

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

53

Забезпечення виконання Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада" (Програма), в якій передбачено необхідність скорочення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння"

IV квартал

Департамент державної політики у сфері пробірного нагляду, документів суворої звітності та лотерейної діяльності

Забезпечення виконання Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада" (Програма)

 

Директор Департаменту державної
політики у сфері пробірного нагляду,
документів суворої звітності
та лотерейної діяльності

Ю. О. Лупенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали