МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 лютого 2012 року N 130

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 (План N 1634), зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

В. Хорошковський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
09.02.2012 N 130

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік новим пунктом 64 такого змісту:

N пор.

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

64.

Приведення у відповідність із Бюджетним кодексом України, Положенням про Міністерство фінансів України, затвердженим Указом Президента України від 08.04.2011 N 446/2011 (Указ N 446/2011), Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету, затверджених наказом Державного казначейства України від 25.11.2008 N 495

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету"

I квартал

Департамент державного бюджету

Встановлення загальних підходів щодо застосування кодів економічної класифікації видатків бюджету та класифікації кредитування бюджету

 

Директор Департаменту
державного бюджету

В. П. Лозицький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали