МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2012 року N 21

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (План N 1634) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
16.01.2012 N 21

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) пунктом такого змісту:

N
пор.

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

 

Реалізація положень пункту 1 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України в редакції Закону України від 22.12.2011 N 4268-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників" (Закон N 4268-VI)

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до форм податкової звітності з податку на додану вартість"

I півріччя

ДПС України Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Прийняття наказу надасть можливість застосування нових норм Податкового кодексу в частині використання платниками ПДВ форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали