МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 січня 2012 року N 4

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (План N 1634) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
04.01.2012 N 4

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) новими пунктами такого змісту:

 

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

50

Реалізація положень пункту 8 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України в редакції Закону України від 17.11.2011 N 4057-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестицій у вітчизняну економіку" (Закон N 4057-VI)

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика"

I півріччя

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Проектом передбачається вирішити питання щодо обчислення і сплати податку на прибуток страховиками, які отримують доходи від провадження страхової діяльності, крім діяльності з виконання договорів довгострокового страхування життя та пенсійного страхування у межах недержавного пенсійного забезпечення, а також від діяльності, що не пов'язана із страхуванням

51

Реалізація положень глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України в редакції Закону України від 04.11.2011 N 4014-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" (Закон N 4014-VI)

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість"

I півріччя

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Проектом передбачається вирішити питання реєстрації платником ПДВ осіб, які:
переходять із спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ, на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом;
переходять із сплати інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом, на спрощену систему оподаткування, що передбачає сплату ПДВ;
змінюють ставку єдиного податку, що не передбачає сплати ПДВ, на ставку єдиного податку 3 відсотка.

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали