НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

НАКАЗ

від 27 січня 2012 року N 5

м. Київ

Про затвердження змін до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії та виробництва теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС та когенераційних установках і установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на I квартал 2012 року

Відповідно до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011) наказую:

1. Затвердити зміни до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії та виробництва теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС та когенераційних установках і установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на I квартал 2012 року, затвердженого наказом НКРЕ від 23.12.2011 N 2 (План N 2), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Члена Комісії Андрійчука Ю. А.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ НКРЕ
27.01.2012 N 5

Зміни
до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії та виробництва теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС та когенераційних установках і установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на I квартал 2012 року (План N 2)

1. Пункт 43 розділу "Полтавська область" виключити.

2. Пункт 54 розділу "Чернігівська область" виключити.

3. Розділ "Львівська область" після пункту 40 доповнити новим пунктом 401 такого змісту:

"

N
з/п

Назви ліцензіатів по областях

Вид діяльності

I квартал

січень

лютий

березень

 

Львівська область

 

 

 

 

401.

ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ"

ПР

 

Х

 

ПСр

 

Х

 

ВР

 

Х

 

ВРТ

 

Х

 

".

4. Розділ "Одеська область" після пункту 42 доповнити новим пунктом 421 такого змісту:

"

N
з/п

Назви ліцензіатів по областях

Вид діяльності

I квартал

січень

лютий

березень

 

Одеська область

 

 

 

 

421.

ТОВ "ЗЕМ"

ПР

 

Х

 

".

 

Член Комісії

Ю. Андрійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали