ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

20.10.2011

м. Київ

N 1484

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 січня 2012 р. за N 62/20375

Про затвердження Змін до Положення про порядок складання та надання адміністративних даних щодо діяльності управителями іпотечним покриттям та Порядку заповнення управителями іпотечним покриттям електронних форм адміністративних даних, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Зміст

1. Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Змін до Положення про порядок складання та надання адміністративних даних щодо діяльності управителями іпотечним покриттям та Порядку заповнення управителями іпотечним покриттям електронних форм адміністративних даних, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" від 20 жовтня 2011 року N 1484.

- Зміни до Положення про порядок складання та надання адміністративних даних щодо діяльності управителями іпотечним покриттям.

2. Порядок заповнення управителями іпотечним покриттям електронних форм адміністративних даних, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали