МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.08.2017

м. Київ

N 692

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 вересня 2017 р. за N 1094/30962

Про затвердження Змін до Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу

Відповідно до пункту 20.4 статті 20 розділу I Податкового кодексу України та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375 (Постанова N 375),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2015 року N 1124 (Порядок N 1124), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 року за N 178/28308, що додаються.

2. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М. В.

 

Міністр

О. Данилюк

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністр
соціальної політики України

М. Шамбір

В. о. Голови державної
фіскальної служби України

М. В. Продан

Голова правління
Пенсійного фонду України

О. Зарудний

Президент Спілки орендарів
і підприємців України

В. Хмільовський

Керівник Секретаріату СПО
сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Голова Спільного представницького
органу репрезентативних об'єднань
профспілок на національному рівні

Г. В. Осовий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
14 серпня 2017 року N 692

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
06 вересня 2017 року N 1094/30962

Зміни
до Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу (Порядок N 1124)

1. Абзаци другий, третій пункту 9 розділу I викласти в такій редакції:

"у Державній фіскальній службі України (далі - ДФС) - Голова, його заступники відповідно до розподілу функціональних повноважень або уповноважена особа;

у головних управліннях ДФС в областях, місті Києві - начальники головних управлінь, їх заступники відповідно до розподілу функціональних повноважень або уповноважена особа.".

2. Пункт 1 розділу V викласти в такій редакції:

"1. Рішення за розглядом скарги приймає керівник контролюючого органу, його заступник відповідно до розподілу функціональних повноважень або уповноважена особа.".

3. У додатках 2, 3, 4 слова "(прізвище, ім'я, по батькові керівника контролюючого органу або його заступника)" замінити словами "(прізвище, ім'я, по батькові керівника контролюючого органу (його заступника або уповноваженої особи))".

 

В. о. директора Департаменту
податкової політики

В. П. Овчаренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали