ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.02.2012 р. N 211

Київ

Про затвердження змін до статутів комунальних підприємств "Бессарабський ринок", "Володимирський ринок", "Житній ринок"

Відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України статутів комунальних підприємств "Бессарабський ринок", "Володимирський ринок", "Житній ринок", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до статутів комунальних підприємств "Бессарабський ринок", "Володимирський ринок", "Житній ринок", затверджених розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 07.03.2001 року N 406 "Про перейменування державних комунальних підприємств "Житній ринок", "Центральний ринок", "Володимирський ринок", "Бессарабський ринок" у комунальні підприємства "Житній ринок", "Центральний ринок", "Володимирський ринок", "Бессарабський ринок" (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.01.2009 N 57), виклавши їх у нових редакціях, що додаються.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення про висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали