МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2012 року N 159

Про затвердження змін до Статуту Державного підприємства "Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", враховуючи звернення Державного підприємства "Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств" від 24.03.2012 N 01-09/393, наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту Державного підприємства "Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств" (далі - ДП "Донвуглереструктуризація"), що додаються.

2. Генеральному директору ДП "Донвуглереструктуризація" Панішку О. І.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію змін до Статуту ДП "Донвуглереструктуризація" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації змін до Статуту ДП "Донвуглереструктуризація" їх нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали