ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1486

Київ

Про затвердження змін і доповнень до Положення про Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про рекламу", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.04.2011 N 565 "Про Порядок розміщення інформаційних вивісок у місті Києві" (Розпорядження N 565) (із змінами), з метою приведення у відповідність нормативно-правових актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Затвердити до Положення про Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.11.2008 N 1657 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.09.2010 N 694), такі зміни і доповнення:

1.1. У пункті 4:

- підпункт 4.1 після слів "розміщення зовнішньої реклами," доповнити словами "інформаційних вивісок та";

- підпункт 4.2 викласти в наступній редакції:

"4.2. Контроль та облік зовнішньої реклами, інформаційних вивісок та реклами на транспорті комунальної власності міста Києва згідно з встановленими порядками їх розміщення.".

1.2. У пункті 5:

- підпункт 5.3 після слів "зовнішньої реклами," доповнити словами "інформаційних вивісок,";

- підпункт 5.7 після слів "розміщення зовнішньої реклами," доповнити словами "інформаційних вивісок та";

- підпункт 5.9 після слів "технічним станом рекламних засобів" доповнити словами "та інформаційних вивісок";

- підпункт 5.10 після слів "оздоблення міста рекламними засобами" доповнити словами "та інформаційними вивісками.";

- підпункт 5.11 після слів "оснащенні рекламних засобів" доповнити словами "та інформаційних вивісок.";

- підпункт 5.12 після слів "рекламних засобів" доповнити словами "та інформаційних вивісок.".

1.3. У пункті 6:

- підпункт 6.1 після слів "продовження строку його дії," доповнити словами "а також розгляд заяв щодо оформлення, скасування та продовження строку дії паспортів на розміщення інформаційних вивісок (далі - паспорти) та";

- підпункт 6.4 після слів "скасування дії дозволу" доповнити словами ", а також видання наказів Головного управління про оформлення, скасування та продовження строку дії паспортів.";

- підпункт 6.5 після слів "державної адміністрації)" доповнити словами "та оформлення паспортів на підставі наказів Головного управління.";

- підпункт 6.8 викласти в наступній редакції:

"6.8. Прийняття рішень щодо демонтажу рекламних засобів та інформаційних вивісок, встановлених з порушенням порядку їх розміщення".

1.4. Підпункт 7.6 пункту 7 після слів "розміщення зовнішньої реклами," доповнити словами "інформаційних вивісок та";

2. Зміни до Положення про Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати на затвердження Київській міській раді.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали