ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.02.2012 р. N 204

Київ

Про затвердження змін та доповнень до Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (Рішення N 46), рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік" (зі змінами та доповненнями), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.10.2010 N 848 "Про підпорядкування комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", з метою приведення Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр", затвердженого розпорядженням Представника Президента України у м. Києві від 21.07.92 N 678 (в редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 25.05.2000 N 779), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" в установленому порядку зареєструвати зміни та доповнення до Статуту в органах державної реєстрації.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали