КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.04.2004 р. N 649

Київ

Про затвердження змін та доповнень до Статуту комунального підприємства "Київпастранс"

На виконання рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві", з метою підвищення ефективності використання комунального майна шляхом реорганізації існуючих та створення нових філій і відокремлених підрозділів у складі комунального підприємства "Київпастранс", розширення предмету діяльності підприємства, удосконалення організації перевезень та враховуючи збільшення обсягів будівництва об'єктів транспортної інфраструктури:

1. Затвердити зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства "Київпастранс", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 24.10.2001 N 2276 (Розпорядження N 2276) (додаються).

2. Генеральному директору комунального підприємства "Київпастранс" Ламбуцькому М. М. провести передбачені законодавством України заходи відповідно до затверджених змін та доповнень до Статуту КП "Київпастранс".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - начальника Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку Кір'яна В. А.

 

Виконуючий обов'язки голови

І. Фоменко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали