МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 14

Про затвердження Зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміну до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 08.12.2011 N 613, що додається.

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України забезпечити розміщення цього наказу на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства інфраструктури України
13.01.2012 N 14

Зміна до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік

Унести зміну, доповнивши новою позицією такого змісту:

"

 

Проект наказу Мінінфраструктури "Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов'язані з ними послуги"

Проведення у 2012 році індексації вантажних залізничних тарифів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 N 1392 "Про забезпечення прозорості державної тарифної політики щодо перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України".

I квартал

Укрзалізниця

 

Проект наказу Мінінфраструктури "Про затвердження Концепції по структурі і методиці розрахунку економічно-обґрунтованих вантажних тарифів"

Виконання пункту 8 Плану-графіка реформ за напрямком "Розвиток транспортної інфраструктури", затвердженого протокольним рішенням від 07.07.2010 за результатами засідання Комітету з економічних реформ

I квартал

Укрзалізниця

".

 

Директор Департаменту
економіки та фінансів

О. Назаренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали