НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 липня 2011 року N 364

Про затвердження звіту про виконання планів перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій та користувачів РЧР за другий квартал 2011 року

Заслухавши інформацію Державної інспекції зв'язку та розглянувши звіт про виконання планів перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій та користувачів радіочастотного ресурсу України в смугах радіочастот загального користування за другий квартал 2011 року, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Державній інспекції зв'язку (Биба В. П.) врахувати в роботі пропозиції та зауваження, що були висловлені в ході засідання Комісії.

3. Директору Департаменту забезпечення діяльності (Покутний П. Г.) забезпечити розміщення звіту про виконання планів перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій та користувачів РЧР за другий квартал 2011 року на веб-сторінці Державної інспекції зв'язку офіційного сайту Національної комісії з питань регулювання зв'язку України.

  

Голова

П. Яцук

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали