ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.01.2012 р. N 43

Київ

Про завершення будівництва об'єкта на вул. Б. Хмельницького, 7 у Шевченківському районі з пристосуванням під "Музей історії міста Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 01.12.2011 N 762/6998 "Про прийняття в дар до комунальної власності територіальної громади міста Києва часток статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Музей міста Києва" (Рішення N 762/6998), з метою завершення будівництва об'єкта на вул. Б. Хмельницького, 7 у Шевченківському районі з пристосуванням під "Музей історії міста Києва", збільшення обсягів будівництва культурних закладів, враховуючи звернення громадянина України Вадима Столара та громадянина Російської Федерації Вагіфа Алієва від 15.11.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Взяти до відома, що функції замовника будівництва об'єкта на вул. Б. Хмельницького, 7 у Шевченківському районі з пристосуванням під "Музей історії міста Києва" передані у встановленому порядку комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд").

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Музей міста Києва":

2.1. Завершити виконання робіт з опорядження фасаду, покрівлі з системою водозливу, вікон та вхідної групи об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження за власні кошти.

2.2. Передати до КП "Спецжитлофонд":

- правовстановлюючі документи на земельну ділянку на вул. Б. Хмельницького, 7 у Шевченківському районі для забезпечення виконання підприємством функцій замовника;

- проектну документацію на будівництво об'єкта;

- обсяги незавершеного будівництва на час передачі об'єкта.

3. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" розробити та погодити завдання на коригування проекту об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

4. КП "Спецжитлофонд" у встановленому законодавством порядку:

4.1. Визначити генеральні проектну та підрядну організації.

4.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4.4. Забезпечити введення об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом будівництва.

4.5. Передати витрати, понесені на будівництво об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, на баланс організації, визначеної згідно з пунктом 7 цього розпорядження.

5. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

6. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Головним управлінням комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати пропозиції щодо визначення балансоутримувача об'єкта на вул. Б. Хмельницького, 7 у Шевченківському районі, після введення його в експлуатацію.

7. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік щодо завершення будівництва об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського та державного бюджетів.

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали