МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.01.2012 р. N 31-07240-11-28/11

Про збереження умов оплати праці за попереднім місцем роботи

Міністерство фінансів розглянуло лист <...> стосовно застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2010 N 1128 "Деякі заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085" і повідомляє.

Відповідно до пункту 3 вищезазначеної постанови за працівниками центральних органів виконавчої влади, переведеними у межах органу на іншу посаду у зв'язку зі скороченням чисельності працівників та/або реорганізацією, зберігається в межах затвердженого фонду оплати праці посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років, а також інші надбавки та доплати, які були їм встановлені на час переведення на іншу посаду, на період до зміни умов оплати праці, за яких загальна сума зазначених виплат за новим місцем роботи (посадою) перевищуватиме суму таких виплат за попереднім місцем роботи (посадою).

Тому у випадку, коли працівнику, якому при реорганізації органу збережено умови оплати праці за попередньою посадою, змінено розмір доплати чи надбавки або встановлено нову таку виплату, і за цих умов загальна сума виплат за новою посадою з урахуванням таких змін перевищує розмір збережених виплат, то такому працівнику має припинятися збереження виплат за попередньою посадою.

Що стосується надбавки працівникам, які працюють в умовах режимних обмежень, то оскільки зазначена надбавка виплачується лише за наявності дозволу на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею, наданого відповідно до законодавства про державну таємницю, та якщо за новим місцем роботи (посадою) виконання відповідних завдань не передбачено, надбавка не зберігається.

 

Заступник Міністра

С. Рибак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали