КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

24.11.2009 р.

Справа N 22-а-30787/08

24 листопада 2009 року Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Літвіної Н. М., суддів - Хрімлі О. Г., Федорової Г. Г., при секретарі   - Овчіннікові А. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" на постанову господарського суду м. Києва від 18 грудня 2007 року у справі за адміністративним позовом Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" до Національного банку України про визнання нечинним та такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою правління Національного банку України N 267 від 14 липня 2006 року в частині п. 3.7 та абзацу третього п. 5.1, встановив:

Постановою господарського суду м. Києва від 18 грудня 2007 року в задоволенні позову Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" до Національного банку України про визнання нечинним та такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою правління Національного банку України N 267 від 14 липня 2006 року в частині п. 3.7 та абзацу третього п. 5.1 - було відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивач - Акціонерний комерційний банк "Правекс-Банк" звернувся з апеляційною скаргою та просить суд скасувати постанову суду першої інстанції та постановити нову, якою позов задовольнити повністю.

В судовому засіданні 24 листопада 2009 року апелянтом була подана заява про відмову від апеляційної скарги.

Відповідно до положень ст. 193 КАС України особа, що подала апеляційну скаргу, може відмовитися від апеляційної скарги або змінити її до закінчення апеляційного розгляду. Якщо постанова або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами або в разі відсутності заперечень інших осіб, які подали апеляційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції своєю ухвалою закриває апеляційне провадження.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів приходить до висновку про закриття апеляційного провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 160, 193, 196 КАС України, суд ухвалив:

Заяву представника Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" про відмову від апеляційної скарги - задовольнити.

Апеляційне провадження у справі адміністративним позовом Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" до Національного банку України про визнання нечинним та такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою правління Національного банку України N 267 від 14 липня 2006 року в частині п. 3.7 та абзацу третього п. 5.1 - закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом одного місяця з дня складання в повному обсязі, тобто з 1 грудня 2009 року, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

 

Головуючий, суддя

 

Судді:

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали