ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 10

Про збільшення розміру статутного фонду і затвердження змін до Статуту міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго"

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись рішенням дванадцятої сесії Хмельницької міської ради від 09.11.2011 р. N 3 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2011 рік", Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного фонду комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням Хмельницької міської ради від 30.05.2007 р. N 1, ст. 57 Господарського кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Збільшити розмір статутного фонду міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго" на суму 400000 грн. 00 коп. (чотириста тисяч гривень 00 копійок) за рахунок внеску у статутний фонд МКП "Хмельницьктеплокомуненерго", спрямованого на приріст обігових коштів.

2. Затвердити зміни до Статуту міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго", затвердженого рішенням дев'ятнадцятої сесії міської ради від 26.06.2007 р. N 21, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики та підприємництва.

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток
до рішення Хмельницької міської ради
14.12.2011 N 10

ЗМІНИ
до Статуту міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго"
(є невід'ємною частиною Статуту)

Пункт 3.6 розділу 3 "Майно підприємства" викласти в наступній редакції:

"Статутний фонд Підприємства утворюється Власником та становить 33528684,18 грн. (тридцять три мільйони п'ятсот двадцять вісім тисяч шістсот вісімдесят чотири грн. 18 коп.)"

 

Секретар міської ради

В. Лесков

Директор міського
комунального підприємства
"Хмельницьктеплокомуненерго"

В. Скалій

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали