ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.10.2011 р. N 11.1/3-16.3/14084-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Про здійснення державних видів контролю

У зв'язку із надходженням до Держмитслужби України запитів митниць та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності щодо здійснення державних видів контролю для товарів, які поміщуються у митний режим магазину безмитної торгівлі, повідомляємо.

Відповідно до статті 225 Митного кодексу України магазин безмитної торгівлі - митний режим, відповідно до якого товари, а також супутні товарам роботи, не призначені для споживання на митній території України, знаходяться та реалізуються під митним контролем у пунктах пропуску на митному кордоні України, відкритих для міжнародного сполучення, інших зонах митного контролю, визначених митними органами України, без справляння мита, податків, установлених на експорт та імпорт таких товарів, та без застосування заходів нетарифного регулювання.

Частиною першою статті 27 Митного кодексу України встановлено, що товари, які переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю, можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному, радіологічному контролю, контролю за переміщенням культурних цінностей та іншим передбаченим законодавством видам контролю.

Таким чином, відповідно до положень Митного кодексу України та Порядку застосування митного режиму магазину безмитної торгівлі, затвердженого наказом Держмитслужби від 07.04.2011 N 287 (Порядок N 287), митне оформлення товарів у режим магазину безмитної торгівлі може бути завершено тільки після здійснення встановлених законодавством України необхідних для цього товару видів контролю, зазначених у частині першій статті 27 Митного кодексу України.

 

Директор Департаменту,
член колегії Держмитслужби

А. Є. Гутник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали