Додаткова копія: Про здійснення капітального ремонту комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1517

Київ

Про здійснення капітального ремонту комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 травня 2016 року N 23 під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О., з метою недопущення подальшої руйнації комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25:

1. Здійснити капітальний ремонт комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25.

2. Визначити комунальне підприємство "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" у встановленому порядку:

3.1. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.3. Під час укладання договору підряду на капітальний ремонт об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт та Закону України "Про охорону культурної спадщини".

3.5. Забезпечити отримання дозволів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

5. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати в установленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

6. Комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснити передачу комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25 Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та копію акта приймання-передачі надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації в установленому порядку визначити балансоутримувача комплексу підпірних стінок та сходових маршів на вулиці Хрещатик, 25 після виконання пункту 6 цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали