ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.07.2011 р. N 388

Про здійснення першочергових заходів щодо реформування житлово-комунального господарства області

З метою забезпечення оснащення підприємств - виробників теплової енергії, надавачів послуг з централізованого тепло- і водопостачання та багатоквартирних будинків засобами обліку і регулювання води та теплової енергії, на виконання протоколу наради від 23.06.2011 під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Клюєва А. П., керуючись статтею 6 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статтями 20 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи рішення колегії облдержадміністрації від 30.06.2011:

1. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

1.1. Заслухати протягом липня - серпня 2011 року на засіданнях виконкомів міських рад та колегій райдержадміністрацій питання щодо оснащення приладами обліку споживання води та теплової енергії об'єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду.

1.2. Забезпечити оснащення приладами обліку споживання води та теплової енергії об'єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду в термін до 01.09.2011, про що у зазначений термін поінформувати Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

1.3. Розробити та надати затверджені графіки оснащення приладами обліку споживання води та теплової енергії Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації в термін до 25.07.2011.

1.4. За підсумками виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2011 року передбачити кошти на оснащення наявного житлового фонду приладами обліку споживання води та теплової енергії до кінця поточного року.

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Лукашенко) проаналізувати інформацію виконавчих органів міських рад і райдержадміністрацій та узагальнені дані надати:

2.1. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - у термін до 15.08.2011.

2.2. Голові облдержадміністрації - у термін до 05.09.2011 та до 05.01.2012.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в. о. заступника голови облдержадміністрації Аліпова О. М.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали