ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

ЛИСТ

від 13.01.2012 р. N 437/17/7-12

Рескомзему Автономної Республіки Крим, головним управлінням Держкомзему у областях, містах Києві та Севастополі

Про здійснення повноважень з державної реєстрації земельних ділянок та прав на них

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 N 1388 (Постанова N 1388) внесено зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 N 1021 та встановлено, що державна реєстрація права власності на підставі цивільно-правового договору або свідоцтва про право на спадщину, земельного сервітуту, емфітевзису, суперфіцію в Поземельній книзі, державна реєстрація права постійного користування земельними ділянками, договорів оренди земельних ділянок в Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі здійснюються до 1 квітня 2012 року.

Враховуючи вищезазначене, просимо здійснювати повноваження щодо державної реєстрації земельних ділянок та прав на них в повному обсязі відповідно до чинного законодавства, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 N 1021 "Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельку ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі".

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомзему

С. М. Тимченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали