ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.03.2012 р. N 407

Київ

Про здійснення реконструкції парку на Дніпровській набережній та реконструкції бульвару Давидова у Дніпровському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" (Постанова N 40), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121), з метою покращення благоустрою міста та створення сучасних зон відпочинку для мешканців міста Києва, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити реконструкцію парку на Дніпровській набережній та реконструкцію бульвару Давидова у Дніпровському районі.

2. Визначити Управління житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації замовником реконструкції об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Управлінню житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації:

3.1. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на реконструкцію об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік.

5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали