ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.09.2011 р. N 1636

Київ

Про здійснення ремонту фасадів будинку N 13 на вул. Солом'янській у Солом'янському районі

Відповідно до законів України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094, розглянувши звернення Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.09.2010, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України здійснити ремонт фасадів будинку N 13 на вул. Солом'янській у Солом'янському районі за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України:

2.1. Забезпечити розробку та затвердження проектної документації в установленому порядку.

2.2. Замовити паспорт фасаду будинку N 13 на вул. Солом'янській у Солом'янському районі та подати його на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

2.3. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

2.4. Роботи виконати відповідно до проектної документації, паспорта фасаду та Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали