ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2011 р. N 1404

Київ

Про здійснення ремонту фасадів будинку N 24/1 на вул. Нагірній у Шевченківському районі

Відповідно до Законів України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону культурної спадщини", Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094, розглянувши звернення Служби зовнішньої розвідки України від 18.08.2010, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Службі зовнішньої розвідки України здійснити ремонт фасадів будинку N 24/1 на вул. Нагірній у Шевченківському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Службі зовнішньої розвідки України:

2.1. Забезпечити розробку та затвердження проектної документації в установленому порядку;

2.2. Замовити паспорт фасаду будинку на вул. Нагірній, 24/1 у Шевченківському районі, погодити його в Головному управлінні охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та подати його на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку;

2.3. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і туризму України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.4. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку;

2.5. Роботи виконати відповідно до проектної документації, паспорту фасаду та Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали