ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.2012 р. N 302

Київ

Про здійснення ремонту фасадів будинку N 6 на вул. Івана Мазепи у Печерському районі

Відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини", Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094, розглянувши звернення КП "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" від 19.08.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. КП "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" здійснити ремонт фасадів будинку N 6 на вул. Івана Мазепи у Печерському районі за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. КП "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв":

2.1. Забезпечити розробку та затвердження науково-проектної документації в установленому порядку.

2.2. Замовити паспорт фасаду будинку N 6 на вул. Івана Мазепи, погодити його в Головному управлінні охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та подати на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України та Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.4. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

2.5. Робота виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали