ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2011 р. N 1551

Київ

Про здійснення ремонту фасадів будинку N 8 (літера "К") на вул. Якутській у Святошинському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094, розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Принцип права" від 12.07.2010, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Принцип права" здійснити ремонт фасадів будинку N 8 (літера "К") на вул. Якутській у Святошинському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Принцип права":

2.1. Забезпечити розробку та затвердження проектної документації в установленому порядку.

2.2. Замовити паспорт фасаду будинку на вул. Якутській, 8 (літера "К") у Святошинському районі та подати його на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

2.3. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

2.4. Роботи виконати відповідно до проектної документації, паспорта фасаду та Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали