ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1485

Київ

Про здійснення ремонту фасадів будівель на вул. Михайла Коцюбинського, 8-а у Шевченківському районі

Відповідно до Законів України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону культурної спадщини", Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094, розглянувши звернення Державного закладу "Дорожня клінічна лікарня N 1 станції Київ ДТГО "Південно-західна залізниця" від 15.06.2009, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Державному закладу "Дорожня клінічна лікарня N 1 станції Київ ДТГО "Південно-західна залізниця" здійснити ремонт фасадів будівель: лікувальний корпус, адміністративний корпус, гараж, диспетчерська, киснева станція на вул. Михайла Коцюбинського, 8-а у Шевченківському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Державному закладу "Дорожня клінічна лікарня N 1 станції Київ ДТГО "Південно-західна залізниця":

2.1. Забезпечити розробку та затвердження проектної документації в установленому порядку.

2.2. Замовити паспорта фасадів будівель на вул. Михайла Коцюбинського, 8-а у Шевченківському районі, погодити їх в Головному управлінні охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та подати на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

2.3. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

2.4. Роботи виконати відповідно до проектної документації, паспортів фасадів та Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали