ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2011 р. N 1764

Київ

Про здійснення робіт з проектування та реконструкції котельні на вул. Червонопрапорній, 48 з подальшим підключенням житлових будинків на просп. Науки, 96, 98, 102 у Голосіївському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації та здійснення реконструкції котельні на вул. Червонопрапорній, 48 з подальшим підключенням житлових будинків на просп. Науки, 96, 98, 102 у Голосіївському районі Голосіївську районну в місті Києві державну адміністрацію.

2. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та генеральну підрядну організацію для здійснення робіт з реконструкції котельні на вул. Червонопрапорній, 48 з подальшим підключенням житлових будинків на просп. Науки, 96, 98, 102 у Голосіївському районі у встановленому законодавством порядку.

2.2. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію на здійснення робіт з реконструкції котельні на вул. Червонопрапорній, 48 з подальшим підключенням житлових будинків на просп. Науки, 96, 98, 102 у Голосіївському районі до 01.01.2012.

2.3. Фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації здійснити в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік по Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації.

2.4. У встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення будівельно-монтажних робіт з реконструкції котельні на вул. Червонопрапорній, 48 з подальшим підключенням житлових будинків на просп. Науки, 96, 98, 102 у Голосіївському районі до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідний рік.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

4. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого обладнання і зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва реконструйованої котельні на вул. Червонопрапорній, 48.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали