КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 165/6381

Про здійснення в 2011 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва

Відповідно до статті 74 Бюджетного кодексу України, пункту 26 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2011 рік", Київська міська рада вирішила:

1. Здійснити в 2011 році внутрішні запозичення до бюджету міста Києва відповідно до умов, зазначених у додатку до цього рішення.

2. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської, міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути надані в заставу для забезпечення внутрішнього запозичення, з наступним затвердженням його на сесії Київської міської ради та укласти договори застави об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі, достатньому для забезпечення внутрішнього запозичення, не пізніше дати укладення договорів позик (кредитних договорів) з фінансовими установами, та вчинити всі необхідні дії для укладення таких договорів застави. Уповноважити начальника Головного управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підписати договори застави.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 165/6381

Умови здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Києва в 2011 році

I. Внутрішні запозичення до бюджетe м. Києва в 2011 році здійснюються згідно з наступними умовами:

1. Істотні умови запозичення до бюджету міста Києва:

1.1. Розмір запозичення (основна сума боргу) - 350,0 млн. грн.

1.2. Відсоткова ставка за користування залученими коштами на строк:

• 3 роки - не вище 14,8 % річних, враховуючи те, що 50 % видатків на обслуговування боргу за цим запозиченням відшкодовуються з Державного бюджету України протягом усього терміну дії укладених(ної) угод(и).

1.3. Строки сплати: погашення основної суми боргу - не пізніше 30 грудня 2014 року, сплата відсотків - квартальними, щомісячними платежами у строки та згідно з умовами, встановленими відповідними угодами.

2. Мета запозичення: залучення коштів для оновлення міського пасажирського транспорту м. Києва з метою підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

3. Запозичення до бюджету м. Києва здійснюються у формі:

- внутрішнє запозичення - у формі укладення договорів позик (кредитних договорів) з фінансовими установами. При цьому поряд з договором позики (кредитним договором) можуть укладатися інші договори (договори застави, договори іпотеки тощо), необхідні для здійснення такого запозичення.

4. Розрахункова сума коштів на обслуговування цього запозичення протягом усього терміну дії становить 155,4 млн. гривень.

II. Погашення основної суми боргу здійснюється відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України та залучення (при необхідності) коштів цільового фонду.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали