ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 1561

Київ

Про здійснення заходів, пов'язаних з ремонтом приміщень нежилого будинку на вул. Дегтярівській, 31 літера А та з переїздом Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і комунального підприємства "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішень Київської міської ради від 19.02.2009 N 75/1130 "Про передачу нежилих будинків та нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва у власність товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ Інвест",від 25.05.2011 N 218/5605 "Про надання дозволів на передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду та суборенду" (Перелік N 218/5605), з метою звільнення приміщень в нежилому будинку на вулиці Саксаганського, 143 літ. "А", нежилому будинку на вулиці Саксаганського, 145 літ. "А", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному фінансовому управлінню здійснити фінансування ремонтних робіт та заходів, пов'язаних з переїздом Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах коштів, перерахованих інвестором до бюджету міста Києва за нежилі будинки на вулиці Саксаганського, 143 літ. "А" та на вулиці Саксаганського, 145 літ. "А".

2. Головному управлінню житлового господарства в межах виділених коштів забезпечити виконання робіт, пов'язаних з ремонтом приміщень нежилого будинку на вул. Дегтярівській, 31 літера А та з переїздом Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" здійснити ремонт приміщень нежилого будинку на вул. Дегтярівській, 31 літера А, призначених для розміщення Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали