РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 11 жовтня 1947 р. N 1876

Київ

Про земельні ділянки при початкових, семирічних і середніх школах

Відповідно до постанови Ради Міністрів Союзу РСР від 22 вересня 1947 року N 3321 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Дозволити виконавчим комітетам обласних Рад депутатів трудящих і виконавчим комітетам міських Рад депутатів трудящих відводити початковим, семирічним і середнім школам у сільській місцевості і в робітничих селищах в постійне користування для учбово-дослідних цілей земельні ділянки розміром від 0,5 до 2-х гектарів (залежно від кількості учнів й місцевих умов) з вільних земель державного земельного фонду, а при відсутності цих земель - із землекористування підсобних господарств.

Площа пришкільної ділянки понад встановлений розмір, якщо вона фактично зайнята фруктовими садами, виноградниками і ягідниками школи, може бути збережена за тією або іншою школою з дозволу обласного виконавчого комітету.

2. Довести до відома виконавчих комітетів обласних Рад депутатів трудящих Української РСР, що Рада Міністрів Союзу РСР визнала за можливе при відсутності вільних земель державного земельного фонду і підсобних господарств відводити початковим, семирічним і середнім школам земельні ділянки з земель радгоспів і державного лісового фонду, а також із земель колгоспів за згодою загальних зборів членів колгоспів і з дозволу обласних Ради Міністрів Союзу РСР на клопотання виконавчих комітетів обласних Рад депутатів трудящих і Ради Міністрів Української РСР.

3. Зобов'язати виконавчі комітети обласних і міських Рад депутатів трудящих організувати на підприємствах місцевої промисловості і промислової кооперації, за замовленням відділів народної освіти Міністерства освіти Української РСР, виготовлення городнього реманенту - лопат, мотиг, відер, лійок і забезпечити своєчасний продаж його школам.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

М. ХРУЩОВ

Заступник
Керуючого справами
Ради Міністрів УРСР

І. ДЖИГОМОН

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали