ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 17.02.2011 р. N 113-1

Про зміни та доповнення до рішення виконкому від 14.10.2010 N 659-1 "Про конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Луцьку"

Враховуючи звернення перевізників м. Луцька, пов'язаних з проведенням конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Луцьку, та на виконання рішення надзвичайної протиепідемічної комісії (протокол від 06.12.2010 N 3), керуючись ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", постановою Кабінету Міністрів від 03.12.2009 N 1310 "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", виконком міської ради вирішив:

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконкому від 14.10.2010 N 659-1 "Про конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Луцьку":

1.1 Пункт 10 додатка 1 до рішення доповнити реченням:

"Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями".

1.2. Пункт 2.2.8 додатка 3 до рішення викласти у наступній редакції:

"Зобов'язаний до настання сезонної епідемії ГРВІ та грипу забезпечити водіїв та кондукторів засобами індивідуального захисту та дезинфекційними засобами. У разі перевищення епідемічного порогу захворюваності населення повинен забезпечити здійснення на кінцевих зупинках протирання поручнів салону автобуса дезинфікуючим розчином".

1.3. У другому абзаці пункту 11 додатка 1 та у пункті 2.2.17 додатка 3 цифру 180 замінити на 90.

2. Доручити:

- відділу транспорту та зв'язку департаменту економіки (Середа О. Л.) оформити відповідні документи та внести зміни до договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом;

- відділу інформаційної роботи (Балюк З. В.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В. Ф.

 

Міський голова

М. Романюк

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали