ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2011 року N 33

Про зміни у складі постійних комісій правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Відповідно до подання Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об'єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні від 07.06.2011 року N 14-22/546-СПО, змінено склад осіб, уповноважених представляти інтереси сторони застрахованих осіб у правлінні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд).

Згідно статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" та керуючись пунктом 1.2 Положення про постійні комісії правління Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 11.07.2000 року N 7 (із змінами), правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Ввести до складу постійної комісії правління Фонду з питань страхових виплат, соціальних послуг потерпілим та їх реабілітації Бибу Тараса Олександровича.

 

Голова правління

Б. Райков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали