ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 15 березня 2012 року N 47

Київ

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до частини другої статті 13, пунктів 1, 13 частини четвертої, частини п'ятої статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року N 355 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів", згідно з додатками 1, 2.

2. Вважати достроково припиненими повноваження у зв'язку зі смертю таких членів територіальних виборчих комісій:

з 6 січня 2012 року - Тельбізова Олександра Анатолійовича, 1964 року народження, члена Першотравневої районної виборчої комісії Донецької області, від місцевої організації Народної Партії;

з 26 лютого 2012 року - Третяка Миколи Григоровича, 1950 року народження, члена Кегичівської районної виборчої комісії Харківської області, від місцевої організації Комуністичної партії України.

3. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

4. Цю постанову надіслати Донецькій та Харківській обласним державним адміністраціям, а також з належним додатком Луганській та Хмельницькій обласним державним адміністраціям для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям і розмістити на сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. ШАПОВАЛ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали