ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.03.2012 р. N 18/12-24-1666-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Про зміну електронних цифрових підписів посадових осіб ДМІТС

Інформуємо, що з 09:00 18.03.2012 у посадових осіб ДМІТС, задіяних в процесі електронного декларування, змінюються ключі електронного цифрового підпису та сертифікати відкритих ключів ЕЦП.

Нові сертифікати відкритих ключів ЕЦП посадових осіб ДМІТС будуть надані акредитованим Центром сертифікації ключів Держмитслужби України. Отримання сертифікатів відкритих ключів ЕЦП посадових осіб ДМІТС можливо зі застосуванням одного із нижче перерахованих способів:

- на веб-сайті акредитованого Центру сертифікації ключів Держмитслужби України в мережі Інтернет, за адресою: ca.customs.gov.ua;

- у відповідальних осіб за електронне декларування на митному органі (перелік сертифікатів - додається);

- у посадових осіб ДМІТС. (При застосуванні даного способу, заявки потрібно надсилати на поштову скриньку monitor@customs.gov.ua, тема повідомлення - ZAPIT. Надіслані заявки будуть централізовано відпрацьовуватись о 12:00, 15:00, 17:00, 20:00 18 - 20 березня 2012 року і сертифікати відкритих ключів посадових осіб ДМІТС будуть відправлятись на E-Mail заявників).

Прошу зазначену інформацію терміново довести до декларантів, що внесені до Реєстру підприємств, до товарів яких може застосовуватись процедура електронного декларування, акредитованих у Ваших митницях.

 

Перший заступник
начальника Департаменту

О. О. Ніколайчук

 

Додаток

ПЕРЕЛІК
посадових осіб ДМІТС, задіяних в процесі електронного декларування, у яких будуть змінені електронні цифрові підписи

1. Буднікова Віра Григорівна;

2. Мазецький Євген Іванович;

3. Рак Олександр Костянтинович;

4. Хількевич Людмило Володимирівна;

5. Горбачова Наталія Валентинівна;

6. Заболотна Наталія Станіславівна.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали