МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 серпня 2011 року N 309

Про зміну найменування державного підприємства "Лізингтехтранс" та затвердження Статуту державного підприємства "Антонов-Фінанс"

У зв'язку з диверсифікацією господарської діяльності державного підприємства "Лізингтехтранс" та відповідно до Господарського кодексу України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 N 265-р "Питання управління Міністерством інфраструктури об'єктами державної власності" (Розпорядження N 265-р) наказую:

1. Змінити найменування державного підприємства "Лізингтехтранс" на державне підприємство "Антонов-Фінанс".

2. Затвердити Статут державного підприємства "Антонов-Фінанс" (далі - Статут), виклавши його у новій редакції, що додається.

3. Державному підприємству "Антонов-Фінанс":

3.1. Забезпечити реєстрацію Статуту в державних органах реєстрації відповідно до чинного законодавства.

3.2. Надати у 10-денний строк після державної реєстрації до Департаменту правового забезпечення, Департаменту державної власності та Управління персоналу належним чином завірені копії Статуту.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

В. о. Міністра

К. Єфименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали