РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 січня 1962 р. N 6

м. Київ

Про зміну пункту 14 Переліку документів, на підставі яких вчиняються нотаріальні виконавчі написи на стягнення грошей та майна

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 31 серпня 1964 року N 941)

У відповідності з Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 15 грудня 1961 року "Про дальше обмеження застосування штрафів, що накладаються в адміністративному порядку" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Пункт 14 Переліку документів, на підставі яких вчиняються нотаріальні виконавчі написи на стягнення грошей та майна, затвердженого постановою РНК УРСР від 9 серпня 1944 року N 1016 /ЗП УРСР 1944 р., ст. 18/, змінити, виклавши його в такій редакції:

"14. Стягнення за вимогами державних або громадських бібліотек номінальної вартості не повернених читачами книг - на підставі:

а) документа, який встановлює, що читач одержав книжку з бібліотеки;

б) підписаної керівником бібліотеки довідки про зазначену в інвентарній книзі номінальну вартість неповерненої книжки та про відмову читача повернути до бібліотеки таку ж саму або іншу рівноцінну книжку чи сплатити її номінальну вартість".

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

І. СЕНІН

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 108

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали