НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2011 р. N 190-р

Про зняття з реєстрації четвертої вимоги у колективному трудовому спорі між водіями і кондукторами спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави та адміністрацією спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.2, 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року N 47:

1. Зняти з реєстрації четверту вимогу найманих працівників: "4) інформувати працівників про розміри оплати праці, починаючи з січня 2011 року, відповідно до статті 110 КЗпП України", у колективному трудовому спорі між водіями і кондукторами спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави та адміністрацією спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 14.07.2011 року N 165-р (Розпорядження N 165-р) (реєстраційний номер 058-11/16-В), як вирішену.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області від 20.09.2011 року N 02-16/05-07-220;

2) лист представницького органу найманих працівників від 05.09.2011 року.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення примирних процедур щодо задоволення першої (Розпорядження N 165-р) та другої вимог (Розпорядження N 165-р), зареєстрованих розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 14.07.2011 року N 165-р:

"1) виплатити заборговану заробітну плату за лютий - квітень 2011 року;

2) виплатити компенсацію втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням строків її виплати, починаючи з лютого 2011 року".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області забезпечити подальше сприяння вирішенню колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси водіїв і кондукторів спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави, адміністрації спільного українсько-шведського підприємства "УМАК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю міста Полтави, Полтавському міському голові, Полтавській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області.

 

Голова

О. Окіс

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали