НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.08.2011 р. N 172-р

Про зняття з реєстрації першої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" міста Житомира та Житомирською міською радою

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.2, 6.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року N 47:

1. Зняти з реєстрації першу вимогу: "1) погасити заборгованість із виплати заробітної плати за січень, лютий, березень до 20 травня 2011 року", у колективному трудовому спорі між найманими працівниками комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" міста Житомира та Житомирською міською радою, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 05.05.2011 року N 113-р (Розпорядження N 113-р) (реєстраційний номер 041-11/06-В), як вирішену.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області від 01.08.2011 року N 02-06/01-76;

2) рішення примирної комісії (протокол N 1 від 27 липня 2011 року).

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення примирних процедур щодо задоволення другої вимоги, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 05.05.2011 року N 113-р (Розпорядження N 113-р):

"2) щомісячно забезпечити виплату заробітної плати у строки, визначені у колективному договорі".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області забезпечити подальше сприяння вирішенню колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" міста Житомира, Житомирській міській раді, Житомирській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області.

 

Голова

О. Окіс

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали