ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2011 року N 112

Київ

Про звернення Державної міграційної служби України, зареєстроване в Центральній виборчій комісії 9 вересня 2011 року за N 21-41-4053

Розглянувши звернення Державної міграційної служби України щодо надання довідників топонімів та назв країн світу з метою ефективного виконання нею своїх функцій, Центральна виборча комісія зазначає.

Згідно з Положенням про Державну міграційну службу України, затвердженим Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 405/2011 (Указ N 405/2011), Державна міграційна служба України відповідно до покладених на неї завдань, серед іншого, здійснює реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, веде відповідні реєстраційні обліки, надає передбачені законодавством відомості до Державного реєстру виборців.

Частиною другою статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців" встановлено, що виборча адреса виборця визначається за зареєстрованим місцем проживання та адресою житла виборця відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Використання Державною міграційною службою України довідників щодо адміністративно-територіального устрою, назв вулиць населених пунктів та країн світу, які ведуться в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", при наданні передбачених законодавством відомостей до Державного реєстру виборців сприятиме забезпеченню повноти та цілісності його відомостей, а також однократності включення виборця до Державного реєстру виборців.

Враховуючи викладене, відповідно до статті 3, частини другої статті 14, частини третьої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 11, 12, пунктом 8 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Службі розпорядника Державного реєстру виборців забезпечити підготовку відомостей щодо назв вулиць, проспектів, бульварів, площ тощо в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, а також стосовно назв країн світу, які використовуються в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", та їх передачу на електронному носії інформації Державній міграційній службі України.

2. Цю постанову надіслати Державній міграційній службі України.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. ШАПОВАЛ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали