ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.09.2011 р. N 11.1/2-12.2/12601-ЕП

Керівникам митних органів

Держмитслужбою здійснено аналіз скарг на факти затримок і відмов у митному оформленні товарів, що надійшли до Держмитслужби протягом серпня цього року від підприємств та вищих органів державної влади.

Викладена у вказаних скаргах інформація свідчить про випадки безпідставного неприйняття поданих для митного оформлення документів; затримки під час здійснення митного контролю й митного оформлення товарів і транспортних засобів, у тому числі про можливе створення при цьому штучних перешкод з боку посадових осіб митної служби; неодноразові відмови в митному оформленні однієї і тієї ж партії товарів без надання вичерпних роз'яснень вимог законодавства, виконання яких забезпечує можливість митного оформлення товарів, тощо.

Зазначене свідчить як про неналежний контроль з боку керівників митних органів і митних постів за діями підлеглих посадових осіб, так і про відсутність належного реагування на факти звернень підприємств зі скаргами подібного змісту безпосередньо з боку керівного складу митних органів.

У зв'язку з цим вимагаю взяти під особистий контроль врегулювання конфліктних ситуацій, пов'язаних з тривалістю проходження митних процедур, затримками й відмовами у митному оформленні.

Для попередження виникнення конфліктних ситуацій щодо затримок і відмов у митному оформленні товарів, керівництву митних органів і митних постів проводити особисті зустрічі з експедиторами, декларантами та вантажовласниками й вживати всіх необхідних заходів щодо врегулювання таких ситуацій на рівні митного органу (митного поста).

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали