ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА ОФОРМЛЕННЯ

ЛИСТ

від 19.10.2011 р. N 12/1-12.4/2152-ЕП

Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Щодо формато-логічного контролю за недійсними книжками МДП

Службова записка

У відповідь на лист Департаменту митних інформаційних технологій та статистики від 18.10.2011 N 18/12-15-6432 та з метою недопущення здійснення митного оформлення товарів із застосуванням гарантування МДП за втраченими, викраденими тощо невикористаними бланками книжок повідомляємо наступне.

АсМАП України повідомляє Держмитслужбу про втрачені власником або викрадені у нього невикористані бланки книжок МДП. Тобто ті, які взагалі ним не використовувались при перевезенні товарів на умовах МДП в минулому та не мають бути використані у майбутньому.

У зв'язку з вищевикладеним та оскільки бланки книжок МДП мають унікальний номер, вважаємо, що інформацію про дату втрати книжки МДП вносити до ЄАІС Держмитслужби необов'язково. У разі спроби здійснення переміщення територією України за недійсною книжкою МДП програмно інформаційними комплексами автоматично має бути сформоване електронне попередження посадовій особі митного органу, що здійснює відправлення вантажу за даною книжкою МДП. У разі ігнорування вказаною посадовою особою електронного попередження має бути заблокувано можливість подальшого внесення до ПІК інформації про відправлення на умовах МДП (ДКД, ВМД тощо).

У разі надходження інформації щодо недійсної книжки МДП від АсМАП та, відповідно внесення Департаментом митних інформаційних технологій та статистики в ЄАІС Держмитслужби після того, як за даною книжкою МДП зловмисниками вже здійснюється або здійснено переміщення вантажу митною територією України, та інформація про таке переміщення в ЄАІС Держмитслужби вже наявна, вважаємо за необхідне забезпечити автоматизоване формування відповідного повідомлення та негайне його відправлення в Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції.

 

Директор Департаменту

С. М. Сьомка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали