Додаткова копія: Щодо інформації про стан організації роботи судів у зоні, прилеглій до району бойових дій в Луганській та Донецькій областях

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 травня 2018 року N 19

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України О. Ткачука про стан організації роботи судів у зоні, прилеглій до району бойових дій в Луганській та Донецькій областях, відповідно до частини восьмої статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію Голови Ради суддів України О. Ткачука про стан організації роботи судів у зоні, прилеглій до району бойових дій в Луганській та Донецькій областях узяти до відома.

2. Визнати, що організація роботи Донецького апеляційного адміністративного суду та Луганського окружного адміністративного суду відповідає встановленим вимогам і здатна забезпечити належне здійснення правосуддя.

3. Приміщення у яких працює Краматорський міський суд Донецької області та Сєвєродонецький міський суд Луганської області не дозволяють забезпечити належні умови роботи суддів, апарату суду, а також обмежують можливості для їх ефективної роботи.

4. У зв'язку із викладеним вище, звернутись до Державної судової адміністрації України з клопотанням про вжиття невідкладних заходів для приведення приміщень Краматорського міського суду Донецької області та Сєверодонецького міського суду Луганської області в стан придатний для відправлення правосуддя.

5. Звернутися до Державної судової адміністрації України за інформацією щодо

- розміру запланованого фінансування капітального будівництва та ремонтів приміщень усіх судів України у 2018 році (диференційовано по кожній судовій установі в державі);

- плану заходів щодо приведення приміщень місцевих загальних, окружних адміністративних, господарських та відповідних апеляційних судів у стан, що за основними параметрами забезпечує належні умови для здійснення правосуддя;

- запланованих видатків на покращення матеріального - фінансового забезпечення кожного суду в Україні.

6. Звернутися до усіх судів України з клопотанням про надання інформації Раді суддів України щодо стану приміщення, в якому розташований суд, а також потреб для приведення цих приміщень у стан придатний для відправлення правосуддя. Крім того, рекомендувати судам вказати про нагальні матеріально-фінансові потреби суду.

 

Голова Ради суддів України

О. Ткачук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали