ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.10.2011 р. N 11.1/3-16.2/14050-ЕП

<...>

Щодо класифікації товару згідно з УКТЗЕД

У Департаменті класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД розглянуто лист <...> щодо класифікації згідно з УКТЗЕД товару, зазначеного у листі як "Готові рідкі протиобліднювальні суміші (концентрат) для омивання вітрового автомобільного скла, виробник "Бобруйський Гідролізний завод", Білорусь".

З вищезазначеного питання повідомляємо наступне.

Згідно інформації, зазначеної у вищезгаданому листі Київської регіональної митниці, зразки вищезазначеного товару були надані на дослідження до Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи. За інформацією ЦМУЛДЕР (лист від 28.09.2011 N 19/6-12.1/5215-В, експертний висновок від 28.09.2011 N 12.1-2296) зразки надані на дослідження у полімерних пляшках ємністю 5 дм3 з наклеєними паперовими етикетками російською мовою з написами: "Концентрат антиобледенительной жидкости для поставки на експорт по ТУ BY 700068910.015-2006…". Також на етикетках містилась наступна інформація: номінальний об'єм, склад, умови зберігання, дата виготовлення, строк придатності, назву виробника, його адреса, застереження щодо використання. Інформація на етикетках обох зразків цілком ідентична. Пляшки герметично закупорені пластиковими кришками, що закручуються, з запобіжними кільцями, герметичність упаковок не порушена. На кришках пляшок наклеєні акцизні марки.

За результатами досліджень надані на дослідження зразки NN 1, 2 являть собою прозорі рідини світло-голубого кольору з запахом парфумів та фіолетового кольору з запахом аміаку відповідно, у складі яких виявлено: етиловий спирт, денатоніум бензоат (бітрекс), етилацетат, речовину/речовини з поверхнево-активними властивостями неіоногенної природи, барвники метиловий синій (зразок N 1), індигокармін (зразок N 2), віддушку з запахом парфумів (зразок N 1), аміак (зразок N 2). Наявність індігокарміну у складі зразку N 2 не відповідає заявленому у сертифікаті якості (метиленовий синій).

Даний товар призначений для використання в якості рідини проти обледеніння.

При класифікації подібних товарів згідно з УКТЗЕД можливо розглядати товарні позиції 2207 або 3820.

Препарати, що складаються з етилового спирту денатурованого, з вмістом функціональних компонентів - поверхнево-активних органічних речовин, барвників, запашників та призначені виробником для омивання лобового скла автомобілів взимку і упаковані так, що не вимагають перепакування для продажу споживачеві, класифікуються згідно з УКТЗЕД у товарній позиції 3820.

Згідно Рішення Комітету з Гармонізованої системи опису та кодування товарів Всесвітньої митної організації готові препарати, що мають концентрацію поверхнево-активних речовин не менш як 0,5 мас. % класифікуються у товарній позиції 3820.

Препарати з аналогічним призначенням та складом, але без вмісту поверхнево-активних функціональних компонентів класифікуються згідно з УКТЗЕД у товарній позиції 2207 як спирт етиловий денатурований.

Пропонуємо класифікацію товару "Готові рідкі протиобліднювальні суміші (концентрат) для омивання вітрового автомобільного скла, виробник "Бобруйський Гідролізний завод", Білорусь" здійснювати з урахуванням вищевикладеного.

 

Директор Департаменту,
член колегії Держмитслужби

А. Є. Гутник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали