ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.01.2012 р. N 2/1-6/39

Державній митній службі України

Щодо контролю окремих видів небезпечних вантажів

На лист Держмитслужби від 10.01.2012 N 16/2-16.3/48 щодо питань, пов'язаних з перевіркою документів при здійсненні попереднього документального контролю небезпечного вантажу "Сірники безпечні розфасовані в індивідуальну упаковку", повідомляємо.

За класифікацією небезпечних вантажів, що здійснюється відповідно до ДСТУ 4500-3:2008 "Вантажі небезпечні. Класифікація", "Сірники безпечні у коробках, книжечках, картонках" віднесені до класу небезпеки 4.1 та категорії "Без додаткового виду небезпеки".

На підставі зазначеного вважаємо за можливе виключити вантаж "Сірники безпечні розфасовані в індивідуальну упаковку" з числа небезпечних вантажів, до яких застосовується вимога, пов'язана із супроводженням їх переміщення через митний кордон України свідоцтвом про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів та свідоцтвом про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

 

Голова

П. Б. Жила

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали