НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.04.2012 р. N 28-311/1943

Департамент контролю, методології та ліцензування валютних операцій

Головному управлінню НБУ в Автономній республіці Крим, Головному управлінню НБУ по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням НБУ, банкам України та їх філіям


Повідомляємо, що за інформацією органів Державної податкової служби України встановлено:

1. Завершення процедури ліквідації суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України (далі - ЗЕД), які мають прострочену дебіторську заборгованість, з подальшим зняттям з обліку в податкових органах: ТОВ "П.ТАМ" (код за ЄДРПОУ 36023876), ТОВ "Торговий дім "Укрбіомедскло" (код за ЄДРПОУ 30789536).

2. Ліквідацію нерезидентів-боржників у країнах реєстрації, що документально підтверджено компетентними органами цих країн: фірма "SA Bellevret" (Франція).

3. Перереєстрацію у встановленому порядку суб'єктів ЗЕД, які мають прострочену дебіторську заборгованість, в інші регіони, а саме: ТОВ "НВТ "Динаміка" (код за ЄДРПОУ 30505782) з ДПІ у Запорізькій області до ДПІ у Дарницькому районі м. Києва, ТОВ "Планета пластік" (код за ЄДРПОУ 32375670) з ДПІ у Голосіївському районі м. Києва до ОДПІ у м. Ірпені Київської області, ТОВ "ЕНЕРДЖІ-ГРУП" (код за ЄДРПОУ 36292194) з ДПІ у Оболонському районі м. Києва до МДПІ Рокитнянська Київської області, ДАП "Україна" (код за ЄДРПОУ 25196197) з ДПІ у Печерському районі м. Києва до ОДПІ Бориспільська Київської області, ТОВ "Альфа-Горизонт" (код за ЄДРПОУ 35371678) з ДПІ у Печерському районі м. Києва до ОДПІ Бердянська в Запорізькій області, ТОВ "Компанія "Астра Лайн" (код за ЄДРПОУ 35811822) з ДПІ у Печерському районі м. Києва до МДПІ Лівобережна в Індустріальному районі м. Дніпропетровська.

Нагадуємо, що відповідно до Пояснення щодо заповнення форми звітності N 531 "Звіт про резидентів - суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перевищили встановлені законодавством терміни розрахунків за експортними, імпортними операціями", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 19.03.2003 N 124, у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом ліквідації (за умови отримання відповідних документів, які підтверджують закінчення процедури його ліквідації та внесення запису про це до державного реєстру) банк вилучає з форми запис про відповідну заборгованість, починаючи з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента - суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності з контролю.

 

Директор Департаменту контролю,
методології та ліцензування
валютних операцій

Н. О. Пасенова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали