Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо листа Міністерства оборони України від 10.09.2019 N 266/522

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.10.2019 р. N 14-0004/53402

Банкам України

Національний банк України з метою забезпечення неухильного виконання банками положень Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" надсилає для використання в роботі лист Міністерства оборони України від 10.09.2019 N 266/522 (див. окремо в базі), яким надано роз'яснення стосовно обрахування особливого періоду, визначеного пунктом 15 статті 14 цього Закону.

Водночас ще раз наголошуємо на необхідності безумовного дотримання вимог пункту 15 статті 14 "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", яким встановлено, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

Додаток: копія листа Міністерства оборони України на 2 аркушах.

 

Начальник Управління захисту
прав споживачів фінансових послуг

О. Лобайчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали