ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.03.2012 р. N 15.1/384-ЕП

Харківській обласній митниці

Щодо митного оформлення окремих підакцизних товарів

З метою забезпечення контролю за сплатою податків під час митного оформлення товарів, увезених (пересланих) на митну територію України, відповідно до пункту 2.1 спільного наказу Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України від 16.03.2001 N 109/188 "Про затвердження Порядку здійснення митними органами контролю за сплатою платниками податків податку на додану вартість та акцизного збору, які справляються при ввезенні (пересиланні) товарів та інших предметів на митну територію України" надсилаємо копію декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари з відміткою про реєстрацію та дату прийняття декларації (див. окремо в базі).

У разі виявлення невідповідності відомостей в декларації, наданій до митного оформлення, декларації, надісланій Держмитслужбою, просимо інформувати Управління адміністрування митних платежів (електронна скринька DMS DMP, тема повідомлення - акциз).

Додаток: декларації N 15 від 26.03.2012.

 

Начальник Управління
адміністрування митних платежів

В. В. Зварич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали